|
День миру22 вер. 2015
Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня. Генеральна Асамблея закликала всіх держав-членів Організації Об'єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об'єднаних Націй. В Україні цей день відмічали особливо. Громадські організації, національно-культурні товариства, ініціативні групи ВПО від Сєверодонецька до Ужгорода й від Києва до Костянтинівки вийшли на акцію до Міжнародного дня Миру задля налагодження порозуміння та діалогу всередині українського суспільства та привернення міжнародної уваги до анексії Криму й військовою агресії РФ на Донбасі. В ліцеї № 100 теж провели День Миру: Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |