|
Дні сталої енергії14 вер. 2015
![]() Захід проводився в рамках проекту "Муніципальної енергетичної реформи в Україні", який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). «Дні Сталої енергії» - це інформаційна кампанія, яка спрямована на інформування та стимулювання мешканців міста до зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів через впровадження заходів з підвищення енергоефективності. В рамках цієї компанії були проведені різноманітні заходи, серед яких однім із цікавіших був конкурс учнівських творчих та наукових робіт. Фото цих робіт можна подивитися нижче:
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |