|
День міста13 вер. 2015
![]() День Міста проходив на різних концертних майданчиках: на Європейській площі, Театральному бульварі, Фестивальному причалі, в парку Шевченка. Жителі міста змогли прийняти участь во всіляких фестивалях і концертних програмах. Вчителя та учні ліцею № 100 теж не відставали від всіх. Так учні 9-11 класів з вчителями Шаматриной Т.Г. та Тереховой С.В. взяли участь у заході «Біг заради життя» та фітнес-марафоні «Дніпро-Фітнес-Штурм» на Фестивальному причалі. Учні 5 класу з вчителем Коваленко В.І. запускали повітряних зміїв на оглядовому майданчику парку ім. Шевченка на фестивалі-конкурсу «Феєрія на Дніпрі». Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |