|
Школа Козацького Гарту в гостях у 100 ліцею11 вер. 2015
Школа Козацького Гарту – це молодіжна громадська організація,що являє собою козацьку школу в якій практикуються і досліджуються націоннальні бойові мистецтва, історія, культура, обряди, традиції і звичаї Українського народу. В Школi утверджено шість напрямів розвитку Козацького Гарту: 1. оздоровчий 2. мистецький 3. спортивний 4. прикладний 5. краєзнавчий 6. науковий. Оздоровчий – iдеально пiдходить людям iз вадами здоров’я, якi шукають шляхи для гармонiйного розвитку тiла, розуму i духу. Всім учням дуже сподобалось: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |