|
Міський семінар3 лют. 2015
Марина Володимирівна Берьозкіна провела майстер клас «Корабли книги», який, як завжди, вразив усіх присутніх. Учителі міста та представники літературного центру відзначили високій рівень організації семінару.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |