|
У Дніпропетровську відбувся турнір із настільного хокею «Break the Ice»3 лют. 2015
![]() 25 січня 2014 у Дніпропетровську відбувся турнір із настільного хокею «Break the Ice", в якому взяли участь 48 дітей у віці від 7 до 12 років з НВК № 13, 28, 33 і 100 міста. Проведення турніру стало можливим завдяки гранту від Державного департаменту США та університету Теннессі. ![]() В рамках турніру з настільного хокею, який проходив під назвою «Break the ice», що в перекладі з англійської - «розтопи лід» взяли участь не тільки місцеві школярі, а й хлопці з Донбасу, які зараз живуть і навчаються в Дніпропетровську. Данило Ревякін, учень НКВ-ліцею №100, у настільний хокей грає вперше в житті, тому завойована ним бронза турніру стала для нього приємним сюрпризом.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |