|
Екскурсія на ТЕС10 лют. 2015
09.02 учні 8 математичного класу відвідали Придніпровську теплоелектростанцію в рамках проекту «Енергоефективний ліцей». Ліцеїсти дізналися багато цікавого про виробництво електричної та теплової енергії. Вони зрозуміли, який потужній та дорогий є процес вироблення тепла та світла. Дефіцит паливних ресурсів у сучасній України змушує замислитись над проблемою енергозбереженням, а підвищення цін на комунальні послуги привертає увагу кожної людини до енергоефективності. Після екскурсії представник ДТЕК Лілія Марачканець провела з дітьми вікторину, переможці якої Севрюкова Катя, Зарубін Олексій та Іван Моня отримали солодкі подарунки. Кожному учаснику екскурсії подарували магнітики від ДТЕК. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |