|
Урок з термосканування13 лют. 2015
Чи знаєте ви, скільки наша школа витрачає енергетичних ресурсів на рік? А скільки коштує тепло, необхідне для обігріву ліцею? А як зменшити затрати? Все це і ще багато цікавого ліцеїсти дізналися під час уроку, який провів для наших учнів представник інституту місцевого розвитку. Діти навчилися вимірювати температуру будь-якої поверхні, знаходити тепловитрати будівлі за допомогою термосканера, зрозуміли, як можна зменшити витрати тепла у нашому ліцеї. Учні 8 мат класу так прониклися проблемами енергозбереження, що вирішили виступити з такою презентацією в інших класах ліцею!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |