|
Учні привітали поранених воїнів АТО.14 лют. 2015
![]() Учні ліцею привітали поранених воїнів АТО з Днем Святого Валентину. В знак подяки воїни написали повідомлення для наших учнів на сторінці "Штаб помощи раненым Днепр" на Facebook: Война и любовь...
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |