|
Конкурс мотиваторів з енергоефективності2 бер. 2015
![]() Багато цікавих робіт надали учні та їх батьки. Дякуємо всім учасникам. Сподіваємося, що і в конкурсі стіннівок ми проявимо себе також креативно Перемога присуджується учням 4-Б класу та їх батькам. Переможці будуть нагороджені призом і грамотою на шкільній лінійці. Удачі всім у конкурсі стіннівок!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |