|
Обласний МАН з економіки17 лют. 2015
![]() В цьому році в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у відділені «Економіка» від ліцею приймали участь: Фойнич Едуард (11 економічний) – тема роботи «Дослідження проблеми децентралізації бюджету України» Ткаченко Юрій (11 економічний) – тема роботи «Ринок трудових ресурсів в ІТ-галузі: аналіз та перспективи» Золотов Тарас (11 економічний) – тема роботи «Стан та перспективи кредитування в Україні» Барамідзе Аліса (10 математичний) – тема роботи «Проблеми бідності в Україні: причини, наслідки та шляхи подолання» Остапюк Влада (10 математичний) – тема роботи «Управління запасами фірми на прикладі торгівельного підприємства» За результатами конкурсу Фойнич Едуард посів І місце, Ткаченко Юрій – ІІ місце та Золотов Тарас – ІІІ місце. Вітаємо переможців та їх керівників Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Мотурнака Євгена Володимировича! Сподіваємося, що в наступному році досвід отриманий дівчатами допоможе і їм стати переможцями. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |