|
Фестиваль патріотичної пісні12 трав. 2015
![]() Наприкінці квітня у клубі позашкільної роботи Жовтневого району відбувся Фестиваль патріотичної пісні. Від нашого ліцею виступило вокальне тріо у складі Насті Кириченко, Ані Літвінчук та Даші Янушкевич. Дівчата виконали пісню "Степом". Також наші учні прийняли участь у акції написання листів-трикутників ветеранам та воїнам АТО. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |