|
Акція покладення квітів12 трав. 2015
![]() 8 травня пройшла урочиста акція покладення квітів воїнам-саперам на Набережній. в ній взяли участь учні 5-х класів. Учні 5 ек класу прочитали вірші про війну. Кожний учасник мітингу ще раз перейнявся відчуттям поваги та подяки до тих, хто врятував світ від нацизму.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |