|
Концерт для ветеранів10 трав. 2015
У Міському будинку вчителя відбувся концерт для ветеранів другої світової війни. Перед ветеранами виступили юні балерини, ліцейський хор, ансамбль «Еврідіка», солісти Дубогриз Ліза і Янушкевич Дар’я. Спільно з ліцеїстами виступали також представники музичних колективів Будинку вчителя, Центру позашкільної роботи Жовтневого району та консерваторії і. М.І. Глінки. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |