|
Зоряне коло12 трав. 2015
![]() Хор ліцею під керівництвом В.В.Кучеренко щороку стає переможцем конкурсів районного, міського та обласного рівнів. У 2015 році ліцеїсти успішно виступили на конкурсах "Зоряне коло" та "Патріотичні пісні", прикрасили своїми яскравими виступами тематичні ліцейські заходи. Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку керівнику хору Кучеренко В.В. та всім його учасникам.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |