|
Снігова королева25 груд. 2014
![]() 25-го грудня у домі вчителя відбулася вистава "Снігова королева". У виставі взяли участь учні 5 емі класу під керівницьтвом Вергун Ірини Олександрівни. Ліцеїсти не тільки добре зіграли ролі та вивчили репліки, але й зробили це на англійській мові. Дуже дякуємо Ірині Олександрівні та її учням за неймовірну виставу та гарний настрій! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |