|
Запуск проекту з енергоефективності25 груд. 2014
У ліцеї стартував проект "Енергоефективний ліцей", ініціаторами якого є Дніпропетровська обласна рада та компанія ДТЕК. Протягом навчального року учні 6-8 класів прослухають навчальний курс з основ теплопостачання та теплозбереження, ознайомляться з сучасними методами збереження тепло- та електроенергії, проведуть енергоаудит шкільних приміщень та разом з вчителями розроблять проекти зі економії енергоресурсів. Запуск проекту відбувся в урочистій та святковій атмосфері. Батьки продемонстрували учням цікаві досліди "Весела наука", чирлідери запалили всіх яскравим виступом, шкільний хор виконав тематичні пісні, учні 8 класів вразили присутніх розрахунками з енергоефективності. Представник команії ДТЕК Лілія Марачканець подарувала лицею набор з енергоаудіту та підручники. На святі були присутні представники Дніпропетровської обласної ради, управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, компанії ДТЕК та Інституту місцевого розвитку.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |