|
Цікава виставка!23 груд. 2014
На минулому тижні у творчому житті ліцею відбулася значна подія. Відкрито виставку художніх робіт учениці 5 мат класу Діани Цховребової. Незважаючи на юний вік, її творчий здобуток вражає разноманіттям фарб і тем робіт. От як відгукнулися глядачі виставки: Ліза Дубогриз, учениця 7 класу: Мені дуже сподобалось багато робіт. Дуже виразний "Лев". Цікавий підбір кольорів у "Зимовому пейзажі". М.В.Берьозкіна, викладач: Діана виявилася дуже тонким художником. У кожній роботі є своя "родзинка". багато з них вражають своєю глибиною та безпосередністю. Браво, Діана! Нових тобі творчих успіхів!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |