|
Міська олімпіада з програмування20 груд. 2014
14 грудня 2014 року відбулася міська олімпіада з програмування
Вітаємо учнів ліцею, які посіли призові місця: Федорука Олександра (11 економічний) - ІІІ місце Севрюкову Катерину (8 математичний) - ІІІ місце Ковальчука Володимира (8 математичний) - ІІІ місце Бабенко Сергія (8 математичний) - ІІІ місце та керівників Мотурнака Євгена Володимировича, Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Сеферовського Юрія Вікторовича. Бажаємо учням подальших успіхів! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» Всі новини |