|
Пол часа на чудеса1 груд. 2014
![]() 14 листопада у міському палаці дітей та юнацтва відбувся конкурс "Пол часа на чудеса". Учні брали участь у різноманітних конкурсах, змагаючись у знанні украінських казок та пісень. У запеклій боротьбі учні 4 -В класу посіли 5-е місце. Під час підготовки діти дізналися багато нового та цікавого. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |