|
«Молодь та Україна – творимо майбутнє разом!»28 лист. 2014
![]() Використання новітніх технологій дозволило організувати спілкування студентів та учнів із вишів, коледжів та шкіл Полтави, Луцька, Ужгорода і Дніпропетровська. Учасники форуму виступали з доповідями, обговорювали актуальні молодіжні проблеми, дискутували, ділилися досвідом учнівського самоврядування. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |