|
Зустріч з десантником1 груд. 2014
24 листопада ліцеїсти зібрались на шкільну лінійку, щоб виразити подяку воїнам української армії. До учнів завітав старший лейтенант Дмитро Сташко - командир 25 десантної бригади, що мешкає у с.Черкаське та вирушає незабаром знову у зону АТО. Офіцер розповів учням про героїзм українських воїнів, знищенні села та зруйновані міста. Від педколективу, батьків та учнів ліцею солдатам було передано 15 спальних мішків на 4,5 тис. грн.та продукти на 1 тис. грн. Ліцеїсти виконали для гостя патріотичні пісні та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |