|
Зустріч з героями18 лист. 2014
Учні 6 гуманітарного класу підготували концерт для поранених бійців з військового шпиталю на вул. Комсомольській та пригостили солдатів власноруч приготовленими стравами. Зустріч пройшла у теплій затишній атмосфері. Ліцеїсти висловили подяку військовим за те, що вони захищають українських дітей. Солдати розповіли дітям про силу духа українців. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |