|
Альянс Франсез18 лист. 2014
Вже багато років ліцей №100 співпрацює з французським культурним центром «Альянс Франсез» На зустрічі директорів ліцею та центру було прийнято рішення про подальшу співпрацю. Запрошуємо всіх бажаючих до центру французької культури у Дніпропетровську! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |