|
Спортивні досягнення18 лист. 2014
![]() Щороку ліцей посідає І місце у першості району. Ліцеїсти також демонструють високі результати у складі команди Жовтневого району. За належний рівень організації та високий рівень підготовки школярів до участі у міській Олімпіаді "Сузір'я спорту - 2013/2014" оголошено подяку УОН м.Дніпропетровська учителю фізкультури ліцею №100 Тереховій С.В. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |