|
Вітаємо призерів обласної олімпіади!4 лют. 2013
![]() Вітаємо призерів обласної олімпіади з економіки: Фойніч Едуард - 9 ек - І місце Іотова Катерина - 10 мат - І місце Авдоніна Анастасія - 9 ек - ІІ місце Серга Роман - 10 мат - ІІ місце Кутенко Олександра - 10 мат - ІІ місце Скрябіна Ольга - 10 мат - ІІ місце Ткаченко Юрій - 9 ек - ІІІ місце Бажаємо вам великих успіхів в подальших учбових змаганнях! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |