|
Обласний тур конкурсу ім. П.Яцика30 січ. 2013
![]() 26 січня 2013 року відбувся підсумковий (загальнонаціональний) етап XIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. До участі були запрошені 27 учнів, які перемогли в третьому (обласному очному) етапі Конкурсу (наказ головного управління освіти і науки від 25 грудня 2012) . Серед учасників конкурса була і наша Влада Маціяко - учениця 3-Б класу. Влада блискуче виступила на відкритті конкурсу та без помилок виконала конкурсне завдання. Чекаємо на результати конкурсу та бажаємо Владі перемоги! Молодець, Владо!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |