|
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС14 груд. 2017
![]() Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. У 1994 р. громадські організації чорнобильців України звернулися з листом до керівників держави, у якому запропонували заснувати в календарі день учасників ліквідації чорнобильської катастрофи. Тоді офіційне рішення не було прийнято, але ліквідатори самостійно почали відзначати цю дату. Лише 10 листопада 2006 року був підписаний Президентом указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати. У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей. В бібліотеці ліцею відкрилася вистаставка, присвячена цьому дню: Учні ліцею поклали квіти до пам'ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильської АЕС: Діти та вчителя переглянули фільм «Чорнобиль 25 років по тому», в якому учасники ліквідації аварії поділилися своїми спогадами про ті трагічні події. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |