|
Зустріч з представником школи-управління готельного бізнесу.24 лист. 2017
Усі присутні мали можливість прослухати цікаву розповідь про організацію різноманітних видів туризму, вміння виховати в собі ввічливість, гостинність і доброзичливість, які так необхідні в цьому бізнесі. Вони також познайомились з програмою гостинного менеджменту. Учні дізнались про країни, в яких зараз популяризується туризм. В ході презентації дітям надавались питання, і вони охоче відповідали й отримували медальки цієї школи. Всі були задоволені цікавим спілкуванням і продемонстрували свої знання з англійської мови. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |