|
Освітня програма "Фінансова грамотність"4 груд. 2017
![]() Це роуд-шоу організував Національний банк України. До Дніпра привезли унікальну експозицію музею грошей НБУ. Учні з інтересом і зацікавленістю слухали київських фахівців, адже тема "Гроші" вивчається в ліцеї № 100 на уроках з основ економіки, і в учнів була нагода отримати нові знання з історії української гривні, поставити запитання екскурсоводам, побачити унікальні експонати. Для довідки: в ліцеї № 100 майже 20 років викладаються курси "Основи економіки", "Фінансова грамотність", "Основи податкових знань", "Основи споживчих знань", "Інформаційні технології в економіці" Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |