|
Засідання секції «Хімія»1 черв. 2017
на якій було заслухано 7 доповідей. До уваги слухачів представлені роботи:
Керівник всіх проектів Бубнова В.Д. , вчитель хімії НВК-ліцею № 100. Відповідально поставилися до своєї роботи члени журі учні 11 математичного класу Квач Дмитро і Чуйко Віктор. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |