|
"Вивчаемо рідне місто по-новому"2 черв. 2017
![]() У рамках проекту "Вивчаемо рідне місто по-новому", який реалізують учні 6 ек1 класу, класний керівник Коваленко В.І., під час навчальної практики, діти цікаво й весело провели квест у центрі міста. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |