|
Районний фестиваль патріотичної пісні "Навіки в пам'яті народній"5 трав. 2017
В цьому фестивалі взяли участь учні шкіл Соборного району. Від ліцею на фестивалі виступила Дар'я Я нушкевич з піснею "До побачення хлопчики" та отримала Гран-Прі. Вітаємо тебе Даша! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |