|
Пластикові кришки для допомоги пораненим в АТО11 черв. 2016
![]() Цей клас під керівництвом Андрейко Наталії Альбертівни був ініціатором участі ліцею у акції зі збору пластикових кришечок для допомоги воїнам, постраждалим у АТО. Після спілкування учні передали додатково кілька десятків кілограмів пластику. Спасибі всім, хто брав участь у акції! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |