|
День здоров’я в в тунельній балці6 черв. 2016
![]() Де змагались команди учнів 5-6 класів. Змагання проводились за такими видами: підтягування, футбол, конкурс блюд, приготовлених на багатті тощо. Особливо радісно проходив кулінарний конкурс. Кожне блюдо вражало своїми смаковими якостями: ароматні каші, соковитий шашлик, оригінальні ход-доги. І, звичайно, переможець конкурсу - справжній плов 5 інф класу. Ліцеїсти одержали заряд здоров’я та бадьорості. А кожна команда одержала грамоту. Молодці! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |