|
Всеукраїнська благодійна акція зі збору пластикових кришечок13 трав. 2016
![]()
На протязі кількох місяців наша школа брала участь у всеукраїнській благодійній акції зі збору пластикових кришечок. Це допоможе у виготовленні протезів для воїнів української армії, що постраждали в АТО. Ініціатором акції в ліцеї був 7 математичний клас (кл. рук. Андрейко Наталія Альбертівна). Найбільш активну участь взяли учні початкової школи. Учень 3-А класу Іван Яцура зібрав більше 6 тисяч кришечок! Взагалі ліцеїсти зібрали більше 170 кг пластику. Представники фонду відзначили виняткову активність нашого ліцею у акції. Дякуємо всім, хто взяв у ній участь. МОЛОДЦІ!!!
Яура Іван 3-А клас - зібрав більше 6 тис. кришечок Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |