|
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності11 трав. 2016
![]()
З 10.05 по 16.05.2016 р. у ліцеї проходить тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Класні керівники провели години спілкування за темою: «Живи цікаво та безпечно». Учителі Денисова С.В. та Баранова Т.М., які викладають основи здоров’я, провели уроки-тренінги «Безпека сьогоденного життя ». Також відбулися уроки презентації, на яких діти ознайомились з правилами користування газом, електроприладами, безпекою дорожнього руху. Учні також прослухали лекцію шкільного лікаря «Профілактика інфекційних захворювань». Будьте обережні й піклуйтесь про своє здоров’я!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |