|
«Діти – дітям»13 квіт. 2016
З 1 – 6 квітня 2016 р. в НВК-ліцеї №100 проходила благодійна акція «Діти – дітям», в якій особливо активну участь взяли учні 5 – 8 класів. Зібрали 24 пакунки з канцтоварами, засобами особистої гігієни, солодощами, іграшками. 7 квітня 2016 р. представники шкільного парламенту та солісти хореографічного ансамблю «Грація» відвідали з благодійною метою будинок-інтернат для дітей з вадами слуху. Відбулася зустріч з учнями, вчителями інтернату та спільний концерт. Учні НВК-ліцкю №100 вирішили продовжувати участь в акції «Діти - дітям»
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |