|
Шевченко Юлія посіла І почесне місце12 квіт. 2016
![]() Учениця 10 економічного класу Шевченко Юлія взяла участь у конкурсі «Я – європеєць», який був організований посольством Литовської Республіки в Україні та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця». Серед 4500 учасників Юлія посіла І почесне місце і була нагороджена Дипломом та Сертифікатом на поїздку до Литовської Республіки. Її керівником була вчителька української мови та літератури Зялик Юлія Олександрівна. Ми пишаємось цією перемогою і бажаємо Юлії подальших творчих досягнень.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |