|
Переможці21 бер. 2016
![]() Учні ліцею беруть участь у проекті «Здоровий Я». Вони дізнаються багато цікавого про здоровій спосіб життя.Здоровий спосіб харчування - це одна з найважливіших складових формування нашого здоров’я. Тому учні ліцею №100 взяли участь у конкурсі. Дівчата приготували авторське блюдо із сьомги, червоного рису, гарбуза тощо. На конкурсі команда презентувала блюдо та ролик, який змонтував учень 9 мат класу Кацев Аріель. Виступ нашої команди дуже сподобався журі, а блюдо визнали найкращим. Вітаємо ліцеїстів з перемогою!!! Команду підготували: вчитель фізичного виховання Терехова Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури Маціяко Валентина Єгорівна та вчитель праці Меюс Ольга Іванівна. Особлива подяка завідуючий виробництвом Горянній Оксані Миколаївна за консультаційну допомогу у приготуванні страви до конкурсу.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |