|
Ярмарка здорового способу життя18 бер. 2016
![]() Творчо, креативно, яскраво підійшли учні 8 с-м класу до участі у проекті "Здоровий Я". Дівчата дізналися про корисні продукти, приготували смачну страву, продумали сюжет відеоролика. Дівчатам допомагали завідуюча виробництвом Оксана Миколаївна Горяна, учитель праці Меюс Ольга Іванівна, класний керівник Маціяко Валентина Єгорівна. Учень 9 мат класу Кацев Аріель професійно змонтував ролик.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |