|
Масляниця та сюрприз11 бер. 2016
![]()
10-го березня, на масляницю, працівники шкільної їдальні приготували дітям дуже смачні та оригінальні млинці, для того щоб діти відчули всю радість свята. Однак працівників їдальні теж чекав сюрприз. Учні 3 – Б класу разом з батьками в подяку за завжди смачну та різноманітну їжу зробили їм подарунок у вигляді годинника, який вони зробили на замовлення у годинникарів.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |