|
Обласна олімпіада з інформаційних технологій29 лют. 2016
![]() Вітаємо учнів ліцею з перемогою: Мосійчук Кирило (10 економічний) - ІІ місце Сеферовський Ілля (9 математичний) - ІІ місце та керівників Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Мотурнака Євгена Володимировича! Бажаємо подальших успіхів!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |