|
Учні ліцею взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції26 груд. 2015
У конференції взяли участь учні ліцею: 1. Барамідзе Аліса (11 математичний) - тема доповіді "Отримання освіти за кордоном як тенденція глобалізації сучасного світу" 2. Остапюк Влада (11 математичний) - тема доповіді "Перспективи книговидавництва України в умовах інтеграції в світове товариство" 3. Чередник Дарина (10 гуманітарний) - тема доповіді "Туризм як один із способів міграції робочої сили" 4. Шевченко Юлія (10 гуманітарний) - тема доповіді "Використання моделі Самуельсона-Даймонда для розрахунку пенсійного віку" 5. Вергун Єлізавета (10 гуманітарний) - тема доповіді "Можливості міжнародного економічного співробітництва галузі книговидавництва України" Роботи підготовлені під керівництвом Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Білої Ганни Федорівни. Бажаємо дівчатам подальших успіхів у науковій роботі!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |