|
Концерт в школі-інтернаті на вул. Ляшко-Попеля14 груд. 2015
![]() Дитячі колективи Жовтневого району відвідали школу-інтернат на вул. Ляшко-Попеля. В зв’язку з Днем турботи про інвалідів відбувся концерт, у якому також взяли участь юні артисти нашого ліцею. Ксенія Анкундінова підкорила глядачів майстерним виконанням « Лебедя» Сен-санса. Ще один балетний номер показали юні танцюристи ансамблю «Грація». У фіналі концерту наша талановита співачка Даша Янушкевич закликала всіх до країни мрій піснею «Мєчтай». Всі номери публіка зустріла бурхливими оплесками.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |