|
Семінар з використання інтерактивних дошок25 вер. 2015
![]() 24 вересня у ліцею відбувся семінар з використання інтерактивних дошок у навчально-виховному процесі. Всі присутні отримали сертифікати від Panasonic та дізнались багато корисного. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |