|
«Юні грації переможці конкурсу»12 трав. 2015
На конкурсі «Зоряне коло», як завжди, показали високі результати учасники хореографічної студії ліцею № 100 «Грація» під керівництвом талановитого педагога Варенко Л.Ф. Юні балерини бездоганно виступили, показали високий рівень майстерності і здобули І місце на міському та районному етапі конкурсу. Балет «Грація» щороку посідає призові місця на престижних конкурсах різного рівня. Адміністрація ліцею висловлює велику подяку Ларисі Федорівні та юним балеринам і бажає подальших успіхів! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |