|
Енергоефективний ліцей20 квіт. 2015
![]() У рамках проекту "Енергоефективний ліцей" школярі відсвяткували День Землі. Учні з цікавістю заслухали підготовлені доповіді однолітків про корисний вплив енергозберігаючих технологій на екологію планети, переглянули виготовлені стінівки та створені презентації. Маленькі ліцеїсти теж не відставали від старших товаришів та провели рейд агитбригади з виступами по класах .
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |