|
За газетними рядками справи юначи15 квіт. 2015
![]() Вітаємо команду ліцею з успішною участю у конкурсі "За газетними рядками - справи юначі". Під керівництвом Дуплія В.І. ліцеїсти підготували домашню газету та виконали конкурсні завдання. Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо подальших успіхів!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |