|
Районний конкурс читців.5 бер. 2015
![]() Учні ліцею Міша Зялик, учень 9 гум класу та Еля Денисова, учениця 7 мат класу представляли ліцей на районному конкурсі читців з нагоди 201 річниці Дня нарождення Т.Г.Шевченка. Ліцеїсти читали вірші великого Кобзаря та насолоджувались атмосферою співучої україської поезії.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |